16 11 2017

Plejada gwiazd tenisa stołowego przyjedzie do Grodziska

16.11.2017, godz.: 13:30
Plejada gwiazd tenisa stołowego przyjedzie do Grodziska
fot. Marcin Masalski

W czwartej kolejce fazy grupowej ETTU Ligi Mistrzów zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmie obrońcę tytułu Fakel Gazprom Oremburg. W drużynie z Oremburga występują gwiazdy światowego tenisa stołowego Dima Ovtcharov, Vladmimir Samsonov oraz Jun Mizutani.

Dla drużyny Tomasza Redzimskiego będzie to bardzo ważne spotkanie. Po trzech porażkach z grupowych, zawodnicy Bogorii muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i spróbować ograć utytułowany zespół z Rosji, jeśli w dalszym ciągu chcą walczyć w Europie. Zadanie to jednak nie będzie proste, gdyż naprzeciwko Daniela Góraka, Pavla Sirucka, Chaunxi oraz Masakiego Yoshidy, staną wielokrotni medaliści igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Warto chociażby wspomnieć, że Dima Ovtcharov w ostatnim miesiącu wygrał niezwykle prestiżowy Puchar Świata, gdzie za przeciwnika miał mistrza olimpijskiego i świata – Ma Longa.

Być może dla wielu kibiców tenisa stołowego jest to jedyna okazja by zobaczyć w akcji wspomniane gwiazdy. Dlatego warto być w piątek 24 listopada o godzinie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a by wesprzeć Bogorię dopingiem w starciu z zespołem z Oremburga. Oprócz tenisa stołowego jak zawsze nie zabraknie licznych występów i konkursów z nagrodami.

Start 24 listopada o godz. 18.30 w hali przy ul. Westfala 3a

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi