06 10 2017

Plantacja marihuany w Milanówku. Kryminalni zatrzymali 41-latka

06.10.2017, godz.: 11:24
Plantacja marihuany w Milanówku. Kryminalni zatrzymali 41-latka
fot. KPP Grodzisk

Policjanci z wydziału kryminalnego grodziskiej komendy powiatowej zlikwidowali przydomową plantację marihuany w Milanówku, zatrzymali także Krystiana W. podejrzanego o uprawianie konopi indyjskich.

Po otrzymaniu informacji o miejscu, w którym może znajdować się plantacja konopi indyjskich służących do pozyskiwania marihuany, kryminalni pojechali sprawdzić te doniesienia. W jednym z przydomowych ogródków w Milanówku natrafili na uprawę krzewów konopnych w różnej fazie wzrostu. Rozpoczęli w związku z tym obserwację okolicy.

Wkrótce spostrzegli mężczyznę, który przyszedł podlać rośliny. Wówczas został zatrzymany i wkrótce trafił do aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli również 19 nielegalnych krzewów. W policyjnej jednostce 41-letni Krystian W usłyszał zarzut uprawiania konopi wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Za to przestępstwo grozi kara nawet trzech lat więzienia.

fot. KPP Grodzisk

1

Dodaj Komentarz

  • Marcin Pruszek

    Człowiek się próbował leczyć i go karzą … dożywocie za kawałek gałązki bym mu dał ! Prymitywne prawo , jak cała ta polska polityka.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi