17 04 2019

Plantacja konopi w piwnicy

17.04.2019, godz.: 09:22
Plantacja konopi w piwnicy
Fot. KPP Pruszków

Na jednej z posesji w Brwinowie policjanci odkryli plantację konopi indyjskiej. 31-latek uprawiał ją… w piwnicy.

Na trop uprawy konopi wpadli pruszkowscy policjanci kryminalni. Gdy zauważyli pojazd podejrzanego o ten proceder zatrzymali go do kontroli. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Później się okazało dlaczego.

Gdy policjanci pojechali na przeszukanie jego miejsca zamieszkania. W piwnicy budynku, w którym mieszkał funkcjonariusze naleźli namiot wyposażony w lampę oraz filtr i 12 doniczek z krzakami konopi. Ponadto znaleźli dwa słoiki z suszem roślinnym, który się okazał być marihuaną.

– Zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: posiadania marihuany oraz uprawę konopi. 31-latek przyznał się do zarzucanych czynów i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze – informują pruszkowscy policjanci.

Fot. KPP Pruszków

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi