22 05 2018

Planszówkowe mistrzostwa Polski w Milanówku

22.05.2018, godz.: 17:02
Planszówkowe mistrzostwa Polski w Milanówku
fot. Mat. organizatora

„Potwory w Tokio”, bestsellerowa gra w Polsce i na świecie, będzie bohaterką pierwszych planszówkowych mistrzostw Polski w Milanówku. Eliminacje odbędą się 24 maja o godzinie 17:00 w Kurniku przy ulicy Piasta 14.

Zwycięzcy eliminacji wezmą udział w wielkim finale, w którym do wygrania będą nagrody Potwory w Tokio” to międzynarodowy bestseller. Gra zdobyła liczne nagrody, w tym najbardziej prestiżową w Polsce „Gra Roku 2014”.

– Każdy gracz kieruje potwornym mutantem, szalonym robotem lub wstrętnym kosmitą w walce o dominację nad Tokio. Rzucaj kostkami i wybierz swoją strategię. Czy zaatakujesz przeciwników? Wyleczysz swoje rany? A może rozwiniesz swojego potwora? Wygryź sobie drogę do zwycięstwa i zostań królem Tokio! – tak zmagania w grze opisują organizatorzy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi