18 07 2019

Plac zabaw zyska nową jakość

18.07.2019, godz.: 12:35
Plac zabaw zyska nową jakość
fot. Pixabay

Jeszcze w wakacje grodziski magistrat zamierza rozpocząć modernizację placu zabaw przy publicznym Przedszkolu nr 4 przy ul. Górnej.

Urzędnicy właśnie ogłosili przetarg na wykonanie tego zadania. Firma, która wygra postępowanie przeprowadzi kompleksowy remont obiektu obejmujący najpierw demontaż istniejących urządzeń zabawowych oraz nawierzchni bezpiecznej.

W następny kroku wykonawca od nowa wyprofiluje podłoże na podbudowie z tłucznia, zainstaluje też nową nawierzchnię bezpieczną oraz świeżutkie zabawki dla dzieci.

Według specyfikacji zamówienia, modernizacja ma się zakończyń najpóźniej do 20 grudnia tego roku. Przy czym do 30 sierpnia wykonawca może prowadzić prace bez ogranczeń, zaś od nowego roku szkolnego będzie musiał uwzględnić prowadzone w obiekcie zajęcia przedszkolne.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579417312000)