26 09 2017

Piłkarze Legii z wizytą w Książenicach [FOTO]

26.09.2017, godz.: 13:22
Piłkarze Legii z wizytą w Książenicach [FOTO]
fot. Tadeusz Robaczyński-Janiec

Od dość dawna wiadomo że nowoczesny kompleks Akademii Legii Warszawa powstanie w Książenicach. Miłą niespodzianką były więc odwiedziny piłkarzy mistrza Polski w tamtejszej podstawówce. Młodzi kibice chętnie zadawali pytania zawodnikom, robili zdjęcia, zbierali autografy.

Na spotkanie w Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina Książenicach przybyło trzech piłkarzy stołecznego klubu: Iñaki Astiz, Jarek Niezgoda i Sebastian Szymański. Czekało na nich około 300 dzieci, w większości przybrany w czerwono-biało-zielone barwy klubu. Nie mogło rzecz jasna zabraknąć gromkich braw na przywitanie legionistów, którym odśpiewano także „Sen o warszawie” – klubowy hymn.

Przez dwie godziny, miały one okazję porozmawiać z piłkarzami zadać im najróżniejsze pytania (często niełatwe do odpowiedzi), nie brakowało również chętnych do pamiątkowych zdjęć i zebrania autografów. Szerokie uśmiechy dzieciaków pozwoliło uznać odwiedziny za udane. Tyle, jeśli chodzi o tekst. Teraz niech „przemówią” zdjęcia. Ich autorem jest Tadeusz Robaczyński-Janiec.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata