11 02 2018

Piłkarskie mistrzostwach Grodziska już dziś!

11.02.2018, godz.: 08:03
Piłkarskie mistrzostwach Grodziska już dziś!
fot. Pixabay

Szykuje się powtórka z ubiegłego roku, czyli druga odsłona Halowych Mistrzostw Grodziska w piłce nożnej dla amatorów. W zmaganiach wystąpią drużyny tworzone przez zapaleńców „kopanej”.

Drużyny zmagać się będą w hali przy ul. Westfala 3A. Najpierw 11 lutego odbędzie się turniej eliminacyjny, który wyłoni zwycięzców grup. Owe najlepsze ekipy zagrają następnie w turnieju finałowym tydzień później (18 lutego).

– W eliminacjach drużyny zostaną podzielone wcześniej według losowania na grupy i dana drużyna nie będzie musiała poświęcać całego dnia na turniej – tylko kilka godzin na grę w swojej grupie eliminacyjnej. Liczba zawodników: 5 piłkarzy w drużynie (4 + bramkarz). Maksymalnie 10 zgłoszonych zawodników w drużynie – mówią ludzie z Kreatora Sportowych Emocji, organizatora turnieju.

– Dla 3 najlepszych zespołów przewidziane są pamiątkowe trofea i medale dla każdego zawodnika. Ale to nie wszystko! Na Finałach wybierzemy również graczy turnieju na podstawie ich gry w eliminacjach i finałach. Utworzona zostanie Drużyna Gwiazd, każdy z nich otrzyma pamiątkową statuetkę. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o turnieju – powiadają organizatorzy.

Więcej o turnieju tutaj.

1

Dodaj Komentarz

  • Marcin Marcin

    A gdzie podsumowanie eliminacji?

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi