27 03 2018

Piłkarskie Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza po raz drugi. Start w Grodzisku

27.03.2018, godz.: 13:03
Piłkarskie Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza po raz drugi. Start w Grodzisku

7 kwietnia  turniej piłki nożnej w Grodzisku rozpocznie cykl futbolowych zmagań pod szyldem I Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. Zwycięzcy każdej z czterech imprez, a także zwycięzcy finałowych eliminacji zagrają w wielkim finale cyklu.

Choć przebieg tegorocznych mistrzostw różnić się będzie od zeszłosezonowego, to idea i cel turnieju pozostaje niezmienny: wyłonić najlepszą amatorską drużynę piłkarską na Zachodnim Mazowszu. – Tym razem przygotowaliśmy dla Was rywalizację w 4 największych miastach regionu. Do Wielkiego Finału 2018 awansują Mistrzowie z każdej miejscowości, zaś drużyny z drugich i trzecich miejsc walczyć będą w finałowych eliminacjach o dodatkowe miejsca w Finałach. W każdym mieście do turnieju może zgłosić się maksymalnie 8 drużyn – opisują organizatorzy mistrzostw z Kreatora Sportowych Emocji.

Zmagania rozpoczną się 7 kwietnia w Grodzisku. Drużyny będą rywalizować na boisku przy ul. Westfala 3a. Następne turnieje w cyklu zaplanowano 14 kwietnia w Pruszkowie, 21 kwietnia w Żyrardowie, 28 kwietnia w Brwinowie. W pierwszą sobotę maja (siódmego) odbędą się finałowe eliminacje, zwycięzcy których zagrają w wielkim finale 12 maja.

Więcej szczegółowych informacji o turnieju i zapisach znajdziecie TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi