21

01 2015

Piłkarki Mazovii zagrały na medal

Piłkarki Mazovii zagrały na medal - Grodzisk News

Zawodniczki Mazovii Grodzisk Mazowiecki pokazały się z dobrej strony na turnieju halowym, który odbył się 17 i 18 stycznia w Jeruzalu.

Pierwszego dnia występowały drużyny z rocznika 2000 i młodsze. Piłkarki z Grodziska w tej kategorii wiekowej spisały się znakomicie ? doszły aż do finału. Tam co prawda uległy ekipie SMS Łódź, ale drugie miejsce to również bardzo dobry rezultat.

Ta sama drużyna występowała następnego dnia w kategorii open, czyli bez ograniczeń wiekowych. Tutaj podopieczne trenera Sławomira Domańskiego również zaprezentowały się nieźle przebijając się do ćwierćfinału. Tam trafiły jednak na drużynę Akademii Piłkarskiej z Białej Podlaskiej, która nie miała sobie równych w całym turnieju i uległy jej 0:2.

Warto wspomnieć, że drużyna Mazovii występowała w Jeruzalu bez czterech zawodniczek, które zostały powołane na zgrupowanie kadry Mazowsza: Magdaleny Kuch, Natalii Świercz, Wiktorii Malinowskiej i Mileny Szymańskiej.

W Jeruzalu Mazovię reprezentowały: Wiktoria Kulis, Karolina Całus, Berenika Olasek, Oliwia Mincberg, Wiktoria Wyszkowska, Justyna Cynowska, Magdalena Wołowczyk, Nikola Tęgowska, Nikola Regner, Zosia Osińska, Oliwia Kowalczyk, Zuzanna Szczypek, Kinga Domańska.