20 08 2019

Piknik charytatywny dla Filipa

20.08.2019, godz.: 12:03
Piknik charytatywny dla Filipa
fot. Siepomaga.pl

Pamiętacie 5-letniego Filipa z Brwinowa? To o jego zdrowie i życie toczy się nierówna walka z czasem. Na kosztowną operację w USA potrzeba milioma złotych, a dotychczas udało się zebrać 30 proc. tej kwoty. Miejmy nadzieję, że suma znacznie wzrośnie dzięki piknikowi charytatywnemu, który z rozmachem odbędzie się już w sobotę.

Chłopiec przyszedł na świat ze złożoną wadą serca – tzw. sercem jednokomurkowym, nieprawidłowym spływem żył płucnych, nadciśnieniem płucnym oraz brakiem przepływu krwi z lewego płuca do serca.Rodziny niestety nie stać na samodzielne sfinansowanie tak kosztownego zabiegu, stąd apel najbliższych o pomoc dla Filipa. Przyłączamy się do niego.

Każdy sposób na zebranie potrzebnej kwoty jest dobry. Także piknik charytatywny, na którym będzie można zebrać sporo zebrać, m.in. dzięki atrakcyjnym licytacjom: wejściówek na niewidzialną wystawę, piłki z autografem Kamila Glika, medalu Artura Szalpuka, koszulki koszykarskiej Lidera Pruszków, voucherów na zabiegi upiększające, sesję fotograficzną, na naukę jazdy na rolkach; płyty Proletaryatu z podpisami muzyków oraz wielu innych przedmiotów.

Ponadto na pikniku będzie różnorodna strefa gastronomiczna, wystawiennicza i sceniczna: będą występy muzyczne a także stand-up. Szczegóły na plakacie.

Piknik 24 sierpnia od godz. 13.00 na placu przy ul. Piłsudskiego w sąsiedztwie szkoły.

Pomóc można także tu – przez wpłatę choćby złotówki na subkonto fundacji Siepomaga – TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata