02

10 2016

Pierwsza porażka Pogoni

Pierwsza porażka Pogoni - Grodzisk News

Pogoń Grodzisk poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie. Ekipa KS Łomianki strzeliła drużynie Krzysztofa Chrobaka aż cztery bramki.

Pierwsza połowa wcale nie zwiastowała końcowej porażki. Już w 6. minucie Bartek Nowak dośrodkował do Maćka Wilanowskiego lecz ten niewiele się pomylił. W 19. minucie Pogoń już się nie pomyliła ? po indywidualnej akcji gola zdobył Damian Kosiorek. Sześć minut później było już 2:0. Tym razem podanie Velina Damyanova wykorzystał kapitan, Damian Jaroń. Gdy wydawało się że gospodarze mają wszystko pod kontrolą, stracili bramkę w 27. minucie. Na trzy minuty przed przerwą Maciek Wilanowski trafił w słupek.

Po zmianie stron Pogoń została niesamowicie zaskoczona ? w ciągu pięciu minut straciła dwie bramki, które podcięły jej skrzydła. Po ich utracie gospodarze próbowali atakować, ale nie mieli pomysłu na rozmontowanie obrony gości. W 70. minucie Łomianki zdobywają czwartą bramkę, co dobiło gospodarzy.

To pierwsza porażka grodziszczan w tym sezonie. Kolejny mecz podopieczni trenera Chrobaka zagrają w sobotę 8 października o godzinie 15.00 w Mińsku Mazowieckim z miejscową Mazovią.

Pogoń Grodzisk ? KS Łomianki 2:4 (2:1)

Bramki: Damian Kosiorek, Damian Jaroń ? Patyk Brzozowski x2, Mateusz Sołtys, Mateusz Makowski

Widzów: 300

Pogoń: Marczuk, Krajewski (80' Jaszczak), Damyanov, Jadacki, Żółtowski (45' Sierociński), Kosiorek, Enow, Kołaczek, Wilanowski (70' Szewczyk), Nowak (77' Strzałkowski), Jaroń

KS Łomianki: Wysocki, Krzeszowski, Makowski (79' Izdebski), Ziąbski, Prusik, Kowalski, Szeliga, Zieliński (45' Brzozowski), Sołtys (90' Zabłocki), Kałan (45' Jóżwiak), Gac