09 06 2019

Perła zdeklasowana

09.06.2019, godz.: 13:03
Perła zdeklasowana
Fot. Pixabay

Pogromem zakończyło się spotkanie Pogoni Grodzisk z Perłą Złotokłos. Podopieczni trenera Moskala pokonali przeciwnika aż 10:0!

Przed meczem zastanawialiśmy się czy Pogoń w tym spotkaniu przekroczy magiczną barierę 100 zdobytych bramek w sezonie. Teraz już wiemy że tak i to z nawiązką! Ten mecz był teatrem tylko jednego aktora, a był w nim w tym dniu Grodziski GKS.

Strzelanie rozpoczął w 15. minucie Michał Strzałkowski. Rozochocony „Strzała” na listę strzelców wpisał się także w 27. i 29. minucie meczu. W 32. minucie Pogoń prowadziła już 4:0 kiedy to piłkę w bramce przeciwnika umieścił Sebastian Szewczyk. Kolejnego gola w 45. minucie dołożył Damian Jaroń i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:0.

Druga odsłona była kopią tego co oglądaliśmy w pierwszej. W 47. minucie bramkę dla Pogoni zdobył Michał Borychowski, w 60. minucie gola zdobył Kuba Łabęda, a 11 minut później kolejną bramkę strzelił Damian Jaroń. W 75. minucie czerwoną kartkę zobaczył gracz gości, Pogoń miała rzut karny, który na gola zamienił Damian Jaroń. W 86. minucie przypomniał o sobie Strzałkowski, który zdobył 10. gola dla Pogoni. W 88. minucie kolejny czerwony kartonik ujrzał zawodnik Perły i mecz musiała kończyć w dziewięciu.

Przed Pogonią jeszcze jeden mecz z rezerwami Radomiaka, a po nim baraże. Mecz z Radomiakiem zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 17.00 w Radomiu.

Pogoń Grodzisk – Perła Złotokłos 10:0 (5:0)
Bramki: Strzałkowski x4, Jaroń x4, Szewczyk, Borychowski, Łabęda
Widzów: 300
Skład Pogoni: Folc, Borychowski, Jędrzejczyk, Pietraszek, Jaroń, Pieczynski (45′ Krajewski), Baranowski (45′ Grabowski), Małkowski, Szewczyk, Łabęda (81′ Czaplicki), Strzałkowski

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata