22 12 2016

Parkowe alejki już gotowe

22.12.2016, godz.: 15:43
Parkowe alejki już gotowe
Fot. Facebook/Wiesława Kwiatkowska Burmistrz Miasta Milanówka

Druga inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego zrealizowana. Prace związane z modernizacją milanowskiego Parku Lasockiego właśnie dobiegły końca.

Inwestycja obejmowała alejek parkowych, a także montaż ławek i koszy na śmieci, ułożenie kamieni polnych oraz instalację budek lęgowych. Przetarg na realizację tego zadania wygrała firma NOVA z Łowicza, która zażyczyła sobie 122,7 tys. zł.

Prace ruszyły na początku listopada i właśnie się zakończyły. Parkowe oblicze na tym znacznie zyskało. – Modernizacja alejek parkowych polegająca na wymianie ich nawierzchni na wodoprzepuszczalną warstwę mineralną, dostawa i montaż ławek parkowych i koszy na śmieci, instalacja tablic informacyjnych i edukacyjnych, ułożenie kamieni polnych oraz zawieszenie budek lęgowych sprawiło, że park zyskał na estetyce i powinien zachęcić naszych Mieszkańców do jego odwiedzania. Liczymy, że proponowany sposób zagospodarowania Parku Lasockiego przypadnie mieszkańcom do gustu – napisała na swoim profilu na Facebooku burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska.

To druga inwestycja zrealizowana w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Pierwszą była budowa parkingu przy stadionie Milanu Milanówek, która zakończyła się w listopadzie.

park-lasockiego-zrewitalizowany-fot-wieslawa-kwiatkowska4

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi