19 06 2018

Parking na 60 miejsc za ponad 800 tys. zł

19.06.2018, godz.: 19:31
Parking na 60 miejsc za ponad 800 tys. zł
fot. Pixabay

Jaktorowski magistrat rozstrzygnął przetarg na budowę parkingu przy ul. Księdza Baranowskiego w Jaktorowie-Kolonii. Obiekt z 60 miejscami postojowymi powstanie kosztem 837 tys. zł.

Inwestycja obejmuje budowę parkingu przy ul. Baranowskiego oraz dwóch zjazdów, które umożliwią wjazd i wyjazd z obiektu. Zadanie powierzono warszawskiej firmie AS BUD Albert Śpiewakowski. W przetargu pojawiła się jeszcze jedna oferta złożona przez JKM Mirex ze Skierniewic, była jednak o ponad 30 tys. zł wyższa od zwycięskiej propozycji.

Zakres robót obejmuje m.in. wykonanie dróg wewnętrznych, stanowisk postojowych, chodników dla pieszych, umocnienie skarp, przebudowę przydrożnego rowu melioracyjnego, a także budowę kanalizacji deszczowej stanowiącej odwodnienie miejsc postojowych. Łącznie przy ul. Baranowskiego powstanie 60 miejsc postojowych, w tym cztery przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, 36 miejsc dla rowerów pod wiatą, a także ławki i toaleta wolnostojąca.

Wszystkie roboty budowlane powinny się zakończyć do 31 sierpnia, natomiast wszystkie formalności z inwestycją powinny zostać zrealizowane do końca września.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi