30 11 2017

Pada śnieg, komunikacja zastępcza może być opóźniona

30.11.2017, godz.: 09:45
Pada śnieg, komunikacja zastępcza może być opóźniona
fot. GrodziskNews

Możemy oficjalnie odtrąbić pierwsze poważne oznaki zimy, co widać po gęsto padającym śniegu. To zaś przekłada się na możliwe opóźnienia autobusów na liniach zastępczych kursujących w regionie.

Chodzi konkretnie o linię ZG jeżdżącą między Grodziskiem a Warszawą Zachodnią, linię ZM kursującą na trasie Milanówek – Grodzisk i wreszcie ZB, czyli linię łączącą Brwinów z Warszawą Zachodnią.

Za obsługę wszystkich trzech odpowiadają Koleje Mazowieckie. –Z powodu trudnych warunków atmosferycznych autobusy zastępczej komunikacji autobusowej m.in. na odcinku Warszawa – Grodzisk (linie ZB, ZG i ZM) mogą kursować z opóźnieniem – poinformował przewoźnik na swojej stronie internetowej.

Podróżnym pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że w końcu przestanie padać.

1

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Kleska koniec swiata w polsce 1 raz od tysiaca lat spadl blizej nieokreslony bialy zimny pyl. Nigdy wczesniej zjawisko to nie wystepowalo. Polacy zastanawiaja sie co to jest ? Sluzby drogowe postawione w stan gotowosci autobusy beda opóznione ze wzgledu na nieprzejezdnosc tras i zaspy ktore zalegaja az do wysokosci polowy krawężników . Media informuja ze to cos moze padac caly dzien prosimy nie wychodzic z domow. No ludzie bez jaj troche popruszylo zrobilo sie bialo na tyle zeby psie kupy przyslonilo i w polsce tragiedia swiat sie konczy bo snieg pada. Az strach pimyslec co by bylo jak wrócila by zima z lat 80. Paraliż stan kleski i naprawde oglosili by koniec swiata. 25 lat wstecz ani nie bylo zimowek ani nowoczesnych plugo-piaskarek i jak syplo metr sniegu to autobusy mialy problem gdzie na wsiach a nie pomiedzy grodziskiem a milanowkiem 2cm.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi