Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 293
09 10 2018

Otworzyli parking przy cmentarzu

09.10.2018, godz.: 11:41
Otworzyli parking przy cmentarzu

Parking przy jaktorowskiej stacji PKP nie został jeszcze oficjalnie otwarty, inaczej w przypadku placu postojowego przy cmentarzu. Tam w weekend nastąpiło nawet poświęcenie obiektu przez biskupa.

Uroczyste oddanie parkingu poprzedziła Msza Św. celebrowana przez ks. biskupa Diecezji Łowickiej Wojciecha Osiala. – Następnie wszyscy udali się na parking gdzie ks. biskup i księża parafii jaktorowskiej na czele z ks. proboszczem Wiesławem Skoniecznym poświęcili nowy parking oraz odrestaurowany nagrobek pierwszego proboszcza parafii ks. Stanisława Baranowskiego zm. w 1944 r. który znajduje się w centralnym miejscu cmentarza – przypomniał jaktorowski magistrat.

Urzędnicy zachęcają do korzystania z obiektu. – Długo czekaliśmy na to, aby przy cmentarzu powstał parking. Wreszcie to się ziściło i można już oficjalnie korzystać z placu postojowego. Może on sprawiać wrażenie nieco ukrytego, ale zachęcamy do parkowania właśnie tam – mowi Sławomir Kamiński, pełnomocnik wójta Jaktorowa ds. komunikacji społecznej.

Tymczasem zobaczcie kilka zdjęć nowo wybudowanego parkingu.

fot. jaktorow.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi