09 04 2018

Ostatnie dni konsultacji społecznych ws. programu ochrony środowiska

09.04.2018, godz.: 07:50
Ostatnie dni konsultacji społecznych ws. programu ochrony środowiska
Fot. Pixabay

Już tylko kilka dni zostało na wnoszenie swoich uwag i wniosków do projektu „Programu ochrony środowiska dla Gminy Żabia Wola na lata 2018-2021 z  perspektywą do roku 2024”.

Program ten ma być przeznaczony dla władz gminnych, które będą odpowiedzialne za jego wdrożenie i realizację, ale będzie skierowany także do każdego mieszkańca, ponieważ zawiera szeroko pojęte informacje o środowisku i możliwości poprawy jego stanu. To dokument zawierający cele i priorytety ekologiczne, rodzaj i harmonogram działań proekologicznych oraz środki i mechanizmy niezbędne do osiągnięcia wyznaczonych celów, których realizacja powinna nastąpić w przeciągu najbliższych 7 lat.

Owe konsultacje ruszyły w marcu i potrwają do 13 kwietnia do godz. 16.00. Swoje uwagi i wnioski można składać w  siedzibie Urzędu Gminy, przy ul. Głównej 3  w Żabiej  Woli w  formie pisemnej, ustnie do protokołu, a także mailem pisząc na adres urzad@zabiawola.pl.

Z dokumentacją można się zapoznać w  Referacie Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i  Gospodarki Komunalnej żabiowolskiego magistratu, a także na stronie internetowej Urzędu Gminy Żabia Wola.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi