22 09 2019

OSP Milanówek też dostanie nowy wóz. Jest przetarg

22.09.2019, godz.: 15:11
OSP Milanówek też dostanie nowy wóz. Jest przetarg

Ochotnicza Straż Pożarna w Milanówku będzie miała do dyspozycji nowy lekki pojazd. Auto powinno trafić do milanowskiej strażnicy jeszcze w tym roku.

– Miasto Milanówek otrzymało dwie dotacje od Marszałka Województwa Mazowieckiego: na remont strażnicy i dofinansowanie zakupu wozu bojowego. Łącznie na konto milanowskiego samorządu wpłynie 112 400 złotych – poinformował w lipcu magistrat na Facebooku.

Właśnie został ogłoszony przetarg na zakup wozu, na który miasto ogród otrzymało dotację. Ma to być fabrycznie nowy pojazd typu furgon z napędem 4×2. Pojazd ma być wyposażony w spalinową motopompę. W górnej części pojazdu znajdować się mają lampy LED zapewniające oświetlenie wokół samochodu. Kabina również ma być doświetlona LED-ami. Ma być w niej miejsce dla 9 osób. Nie zabraknie oczywiście klimatyzacji, niezależnego układu ogrzewania, kamery cofania, czy radiotelefonu. Nowe auto będzie miało również sygnalizację akustyczną i świetlną.

Kiedy pojazd trafi do Milanówka? Termin realizacji zadania wyznaczono na 16 grudnia 2019 r.


Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata