09 09 2019

Opiekunka ukradła staruszce biżuterię za 25 tys. zł

09.09.2019, godz.: 10:33
Opiekunka ukradła staruszce biżuterię za 25 tys. zł
Fot. GrodziskNews.pl

69-letnia kobieta jest podejrzana o kradzież biżuterii o wartości 25 tys. zł. Miała okraść staruszkę, którą się opiekowała.

Starsza mieszkanka Grodziska Mazowieckiego zauważyła, że po wizytach swojej opiekunki zniknęła jej biżuteria, więc skontaktowała się z policją i opowiedziała co się stało. Funkcjonariusze pojechali do domu podejrzanej.

Na miejscu mundurowi znaleźli część zaginionej biżuterii, ale wciąż brakowało innych drogocennych przedmiotów. Jak się później okazało, pozostałą część biżuterii 69-latka sprzedała w lombardzie.

Kobieta została zatrzymana. Przyznała się do kradzieży biżuterii podczas jednej z wizyt u poszkodowanej. Wartość łupu oszacowano na około 25 tys. zł.

69-latka usłyszała zarzut kradzieży, za co nawet na pięć lat można trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata