24 06 2018

Opel wypadł z drogi przed A2 [FOTO]

24.06.2018, godz.: 10:56
Opel wypadł z drogi przed A2 [FOTO]
fot. Czytelnik Łukasz

Poranna kolizja w Natolinie. Przed wjazdem na autostradę A2 osobowy opel wypadł z trasy i wylądował w przydrożnym rowie. Policja poinformowała, że na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami nadesłał do nas czytelnik. – Przed wjazdem na A2 był wypadek. Na miejscu policja, straż pożarna i pogotowie – napisał pan Łukasz.

Informacje na temat zdarzenia precyzuje policja. Około godz. 9.00 na łuku drogi w Natolinie przed wjazdem na autostradę kobieta kierująca oplem wpadła w poślizg, a następnie do przydrożnego rowu – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale prosimy kierowców o zachowanie rozsądku i szczególnej ostrożności, gdyż na drogach jest dziś bardzo ślisko – apeluje rzeczniczka grodziskiej policji.

fot. Czytelnik Łukasz

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi