Technik Serwisu w Zakładzie Produkcyjnym

Aktywne do: 30.01.2017 12:00
E-mail: rekrutacja@leasingteaam.pl
Telefon: 506889639

Treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

– Planowanie oraz wykonywanie napraw i remontów maszyn produkcyjnych,
– Współpraca z działem produkcji,
– Rozwiązywanie problemów technicznych, usuwanie awarii,
– Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych,
– Współpraca z firmami podwykonawczymi,
– Realizowanie ustalonych wskaźników efektywnościowych.

Oczekiwania:

– Wykształcenie zawodowe techniczne (elektryk, automatyk),
– Uprawnienia SEP do 1kV,
– Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
– Samodzielność w działaniu,
– Znajomość obsługi pakietu MS Office,
– Książeczka dla potrzeb sanitarnych,
– Gotowość do pracy w systemie ciągłym – włączając weekendy i Święta.

Oferujemy:

– Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
– Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewętrznych,
– Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
– Możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników.

Blogi