Pracownik produkcji – Grodzisk lub Błonie

Aktywne do: 30.04.2018 12:00
E-mail: biuro.warszawa@fulljob.pl
Telefon: 535 070 931

Treść ogłoszenia:

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) jest ogólnopolską firmą oferującą szeroki zakres usług HR. Już od 8 lat przyczyniamy się do budowania sukcesu naszych Klientów.

Dla naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownika Produkcji (branża przemysłowa)
Dwie lokalizacje: Grodzisk Mazowiecki lub Błonie (przesyłając CV napisz która lokalizacja Cie interesuje).

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na dłuższy okres czasu, dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku.

Opis stanowiska:
– proste prace na produkcji
– kontrola jakości wyrobów
– obsługa prostych urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
– nie oczekujemy doświadczenia, wystarczy chęć do pracy i motywacja, wszystkiego Cie nauczymy!
– podstawowe zdolności manualne, skrupulatność
– dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
– jeżeli posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych to będzie Twój dodatkowy atut, napisz o tym w wiadomości)

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjna stawka, możliwe premie i podwyżki)
– możliwość stałej współpracy oraz zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
– możliwość odbycia szkoleń, rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV pod adres biuro.warszawa@fulljob.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 535 070 931.

Odpowiemy na każdą aplikację!

Blogi