Operator wózka widłowego- Grodzisk Maz. – 3800zł brutto!

Aktywne do: 30.07.2018 12:00
E-mail: a.oscik@jagatemp.pl
Telefon: 735-934-539

Treść ogłoszenia:

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Grodzisk Maz.

Obowiązki:
– lokowanie i zdejmowanie palet z regałów
– załadunki/rozładunki przy użyciu wózków widłowych

Wymagania:
– doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
– uprawnienia na wózki widłowe;
– książeczka sanepidu;

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen ZUS, płatny urlop)
– posiłki regeneracyjne;
– stawkę godzinowa do 21zł brutto + system premiowy do 30%!
– pracę w godzinach: 6-14; 14-22; 22-6;
– możliwość podjęcia pracy od zaraz;
– PRACĘ STAŁĄ!

Prosimy o przesłanie CV poprzez link:

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JAGA Temp sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, przy ul. Powstańców 18b, 05-870 Błonie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”

Blogi