Key Account Manager na Rynki Zachodnie

Aktywne do: 20.10.2018 12:00
E-mail: praca@intertonpackaging.com

Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska
Rozwój rynku i pozyskiwanie nowych Klientów,
Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój relacji handlowych z Klientami,
Monitorowanie potrzeb Klientów,
Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje, pozyskiwanie zamówień,
Codzienna obsługa istniejących Klientów,
Raportowanie wykonanych i planowanych działań marketingowych oraz trendów rynkowych,
Uczestnictwo w targach międzynarodowych.

Wymagania
Wykształcenie wyższe,
Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży B2B, preferowana branża opakowań, kosmetyków private label lub pokrewnych,
Biegła znajomość języka angielskiego, drugi język zachodni lub język rosyjski będzie dodatkowym atutem,
Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami,
Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
Umiejętność identyfikowania potrzeb biznesowych Klientów,
Wysokie zdolności analityczne oraz prawo jazdy,
Znajomość pakietu MS Office,
Ambicja,
Otwartość,
Komunikatywność,
Kreatywność,
Zaangażowanie w działaniu i orientacja na realizację zadań,
Mobilność i dyspozycyjność – gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Rozwój zawodowy,
Współpracę w środowisku międzynarodowym,
Współuczestnictwo w procesie tworzenia nowych produktów,
Praca ma charakter stacjonarny z możliwością wyjazdów służbowych, zgodnie z potrzebami Klientów.

Blogi