05 09 2019

Odwiedź pokoje zagadek dla Filipa

05.09.2019, godz.: 13:04
Odwiedź pokoje zagadek dla Filipa
fot. Mat. organizatora

Ludzie dobrych serc nie ustają w staraniach, aby pomóc zebrać pieniądze na operację serca 6-letniego Filipa z Brwinowa. W piątek (6 września) w Książenicach otwarty zostanie charytatywny pokój zagadek o wielkich Polakach.

Na czym polega zabawa? Zespoły składające się z 3-5 zawodników rozwiązują różnorodne zadania, łamigłówki, rebusy, krzyżówki, szyfry i kody, szukają, analizują, pokonują przeszkody i współpracują po to aby odnaleźć list, w którym ukryta jest ważna wiadomość. Każda grupa rozwiązuje inne zdania. W warsztatach mogą uczestniczyć całe rodziny lub samo dziecko od 7. roku życia.

W czasie poszukiwań uczestnicy poznają Polki i Polaków, którzy w sposób szczególny wyróżnili się swoimi działaniami lub dokonaniami: podróżników, wynalazców, odkrywców, pisarzy. Start o godz. 18.00 przy al. Marylskiego 96 lok. 3.

Obowiązują bilety wstępu sprzedawane w formie cegiełek za 40 zł. Dochód z ich sprzedaży trafi na konto zbiórki dla Filipa. A to nie koniec. – We wtorek 10 września o godzinie 11.00 będę prowadziła też pokój zagadek w szkole edukacji domowej przy ul. Adolfa Dygasińskiego 1. Kolejny pokój zagadek charytatywnie dla Filipa będzie otwarty 13 września w Poczekalni PKP w godz. 11.00–12.00 – mówi Monika Jędrzejewska-Wiergiles z Fundacji Sofijka,

Ona także udziela szczegółowych informacji pod numerem tel. 604 060 980 oraz mailowo: kontakt@sofijka.pl

Pieniądze na operację cały czas można wpłacać także na Siepomaga.pl

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata