11 02 2018

Odpowiedzą za rozbój na obywatelu Ukrainy

11.02.2018, godz.: 18:40
Odpowiedzą za rozbój na obywatelu Ukrainy
fot. GrodziskNews

Zarzut dokonania kradzieży i rozboju na obywatelu Ukrainy usłyszeli dwaj mężczyźni zatrzymani przez policjantów niedługo po zdarzeniu. Za to przestępstwo grozi nawet 12 lat więzienia.

Kilka dni temu tuż po północy na błoński komisariat przyszedł Ukrainiec i poinformował oficera dyżurnego, że chwilę wcześniej został pobity przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Sprawcy zabrali poszkodowanemu także telefon komórkowy. Podczas rozmowy z dyżurnym pokrzywdzony opowiedział o przebiegu zdarzenia i podał rysopisy napastników.

Informację oficer przekazał patrol w terenie. Niespełna dwie godziny później funkcjonariusze zlokalizowali mężczyzn mogących mieć związek z przestępstwem. Paweł U. i Damian D. zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnej jednostki.

W toku dalszych ustaleń okazało się, że mężczyźni dopuścili się przestępstwa w warunkach recydywy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił zaś postawić obu zarzut rozboju. Dodatkowo Damian D. odpowie za posiadanie marihuany. Sąd zdecydował o ich aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi