02 01 2018

Odpowie za włamanie i kradzież

02.01.2018, godz.: 14:45
Odpowie za włamanie i kradzież
fot. GrodziskNews

W ręce błońskich policjantów wpadł nocą 27-letni Sławomir N. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie włamania do jednej z firm oraz kradzieży stamtąd miedzianych rur. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Gdy około godz. 1.00 do oficera dyżurnego komisariatu w Błoniu wpłynęła informacja o włamaniu do jednej z firm w gminie, ten wysłał na miejsce załogę patrolowo-interwencyjną. Tam natrafili na mężczyznę, który nie miał uprawnień do przebywania na terenie przedsiębiorstwa. W rozmowie z policjantami Sławomir N. kilkukrotnie zmieniał wersję zdarzeń, aby usprawiedliwić swą obecność w tym miejscu.

Mundurowi postanowili skontrolować 27-latka. W torbie oraz kartonie, które mężczyzna przy sobie miał, odnaleźli miedziane rury. Były to elementy instalacji grzewczej, zdemontowane wcześniej przez podejrzanego. Sławomir N. został zatrzymany i przewieziony do policyjnej jednostki.

Tam, po zgromadzeniu materiału dowodowego, funkcjonariusze postawili mężczyźnie zarzut włamania do firmy i kradzieży z jej terenu miedzianych rur. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 27-latka zdecyduje sąd.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi