12 06 2019

Oddaj elektrośmieci i odbierz prezent

12.06.2019, godz.: 08:15
Oddaj elektrośmieci i odbierz prezent
Fot. brwinow.pl

Już w najbliższą sobotę na terenie brwinowskiej gminy odbędzie się zbiórka elektroodpadów i baterii. Po oddaniu odpowiedniej ilości odpadów, można będzie otrzymać roślinę lub gadżet.

Zbiórkę zaplanowano w czterech punktach na terenie gminy Brwinów: w Kaniach na parkingu przy WKD (godz. 9.00–10.30), Owczarni przy świetlicy na Cyprysowej (godz. 10.45–12.15), Brwinowie obok urzędu gminy na Grodziskiej (12.30–14.00) oraz w Biskupicach na terenie OSP (godz. 14.15–15.45).

Za przywiezienie sprzętu w wyznaczone miejsca mieszkańcy otrzymają symboliczną roślinkę lub gadżet. Ile tego sprzętu trzeba oddać, aby otrzymać prezent? Wszystko podane jest tutaj.

To doskonała okazja, by pozbyć się zużytego sprzętu, baterii, świetlówek czy starego radia, a przy tym zrobić coś pożytecznego dla środowiska.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata