06 09 2017

Odchodziła z pracy, ukradła pieniądze

06.09.2017, godz.: 09:35
Odchodziła z pracy, ukradła pieniądze
Fot. KPP Pruszków

34-letnia kobieta została zatrzymana przez policję z Brwinowa za kradzież pieniędzy ze sklepu, w którym pracowała. Ostatniego dnia jej pracy z kasy zniknęło ponad 2 tys. zł.

Brwinowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z lokalnych sklepów. Z kasy zniknęło ponad 2 tys. zł. Mundurowi przesłuchali świadków, ustalili okoliczności zdarzenia i zebrali materiał dowodowy. Wszystko wskazywało na to, że kradzieży mogła dokonać 34-letnia była już pracownica sklepu ostatniego dnia pracy.

Policjanci udali się do jej domu i przeszukali go. W kuchni pod szafką znaleźli pieniądze. 34-latka została zatrzymana, usłyszała zarzut kradzieży. Przyznała się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddała karze.

Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi