11 06 2018

Od rana utrudnienia na kolei

11.06.2018, godz.: 09:27
Od rana utrudnienia na kolei
fot. Piotr Antos

Kolejarze alarmują o utrudnieniach w ruchu pociągów na linii średnicowej. Powód? Awaria urządzeń sterowania, które przekładają się na opóźnienia w kursowaniu składów.

Nie dość, że od miesięcy trwają duże utrudnienia w związku z modernizacją linii 447, to pojawiają się nowe problemy, awariami na czele.

Tym razem Portal Pasażera poinformował o utrudnieniach na linii średnicowej w związku z awarią urządzeń sterowania ruchem między Warszawą Wshcodnią a Rembertowem. Z tego powodu Niektóre pociągi mogą kursować przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków osobowych: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi