15 09 2018

Od poniedziałku remont i utrudnienia na Bairda

15.09.2018, godz.: 13:33
Od poniedziałku remont i utrudnienia na Bairda
Fot. grodzisk.pl

W poniedziałek grodziscy drogowcy ruszą z modernizacją nawierzchni ulicy Bairda. Oznaczać to będzie kilka dni utrudnień na tej trasie.

Przypomnijmy, iż firma, która wygrała przetarg na to zadanie, wyremontuje w sumie pięć ulic. Będą to 1 Maja (180 metrowy fragment od ul. 11 Listopada do ul. Kościuszki), Kilińskiego (na całej długości), Mokronoskich (na całej długości), Bairda (600-metrowy fragment), a także ul. Osieckiej (na całej długości).

Prace na Bairda ruszą już w poniedziałek. – Od poniedziałku 17 września na ul. Bairda rozpoczną się prace, związane z remontem nawierzchni jezdni. W związku z tym wystąpią utrudnienia, uniemożliwiające przejazd autobusów komunikacji publicznej. Dojazd do osiedla samochodami osobowymi będzie możliwy z wyjątkiem środy (19.09.2018 r.), kiedy planowane jest rozkładanie masy bitumicznej. Normalny ruch zostanie przywrócony od czwartku 20.09.2018 r. – poinformował grodziski magistrat.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi