31 08 2018

Od dziś remont na drodze powiatowej. Zamknięta ulica Mszczonowska

31.08.2018, godz.: 13:05
Od dziś remont na drodze powiatowej. Zamknięta ulica Mszczonowska
fot. zabiawola.pl

31 sierpnia wystartował remont drogi powiatowej łączącej Żabią Wolę z Piotrkowicami. Pracami objęta będzie ulica Mszczonowska w miejscowości Kaleń, a to oznacza jej zamknięcie i objazdy.

Drogowcy poinformowali, że objazd poprowadzono przez wsie  Ciepłe, Skuły, Grzmiąca, Ciepłe A, Kaleń. – Jadąc od strony miejscowości Bartoszówka  należy w miejscowości Skuły skręcić w lewo , następnie w prawo w miejscowość Grzmiąca  w ul. Makową i dalej przez miejscowość Ciepłe A do miejscowości Kaleń, wyjeżdżając w prawo na ul. Główną – informuje żabiowolski magistrat.

– Analogicznie z drugiej strony. Mieszkańcy miejscowości Ciepłe muszą kierować się do miejscowości Grzmiąca i dalej analogicznie jak objazd. Mieszkańcy ulic Azalii, Konwalii, Wspólnej mogą kierować się ulicą Polnych Kwiatów i dalej do miejscowości Ciepłe A i analogicznie jak objazd. Dojazd do ul. Jaśminowej, a przez nią do miejscowości Pieńki Zarębskie będzie dostępny  przez cały  okres wyłączenia z ruchu, z wyjątkiem czasowego zamknięcia na czas układania warstwy ścieralnej na skrzyżowaniu ulic Mszczonowskiej i Jaśminowej – dodaje.

Planowany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu to październik. Osobą odpowiedzialną za właściwe utrzymanie oznakowania robót budowlanych jest przedstawiciel wykonawcy Piotr Kamiński, tel. 784 685 811.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi