21 10 2018

Od dziś nowy rozkład KM

21.10.2018, godz.: 10:22
Od dziś nowy rozkład KM
Fot. Piotr Antos

Na początku października informowaliśmy, iż do czasu wprowadzenia grudniowego rocznego rozkładu jazdy pociągów kolejarze zafundują pasażerom kilka korekt planu jazdy. Dziś ma miejsce jedna z nich.

Na linii Warszawa – Skierniewice do dnia 7 listopada będą trwały utrudnienia w stacji Pruszków związane z wyłączeniem z ruchu toru nr 4. Część pociągów będzie kursować po torach dalekobieżnych z pominięciem przystanków pośrednich od Warszawy Zachodniej do Grodziska Mazowieckiego. Na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Skierniewice zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu związane z wymianą systemu sterowania ruchem kolejowym.

Po korekcie od 8 listopada następna wejdzie w życie ledwie tydzień później i ma obwiązywać do 7 grudnia. W nim podano, że pociąg nr 19996/7 relacji Warszawa Wschodnia – Skierniewice w dniach 14 listopada i 8 grudnia na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Skierniewice zostanie zastąpiony zastępczą komunikacją autobusową.

Wszystkie wymienione rozkłady jazdy są dostępne  tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi