01 01 2018

„Obóz przetrwania” na scenie grodziskiego CK

01.01.2018, godz.: 16:02
„Obóz przetrwania” na scenie grodziskiego CK
fot. Mat. organizatora

W grodziskim kalendarzu imprez kulturalnych pojawiła się nowa ciekawa propozycja. 29 stycznia o godz. 19.30 na scenie centrum kultury obejrzymy „Obóz przetrwania” – komedię teatralną w znakomitej obsadzie. Wystąpią m.in. Olga Borys, Lesław Żurek i Marek Pituch.

W składzie aktorskim są także inni aktorzy młodego pokolenia, którzy występują wymiennie z wyżej wymienionymi artystami. A o czym traktować będzie spektakl? – Gdy orzeczenie lekarskie brzmi jak wyrok śmierci, Ludwik Pęcina (Lesław Żurek/Marcin Sztabiński) godzi się na pomysł przyjaciół (Waldek – Marek Pituch i Mariusz – Jakub Wons), by wycisnąć życie do ostatniej kropli. Poligon, las, trzech „samców” i ONA (Monika – Olga Borys/Monika Dryl), atrakcyjna „generałowa”, która nie jednemu zawróciła w głowie, ale i dała nieźle popalić. Rywalizacja, czy współpraca, kłótnie, czy przyjacielska zgoda? Wszystko po to, by pomóc i dać ulgę przyjacielowi. Pojawi się również kusząca i niezwykle tajemnicza niewiasta, której obecność może wróżyć tylko starcia, zgrzyty, ale głębsze uczucia. Zakończenie? – jak w życiu, zaskakuje najbardziej – opisują fabułę organizatorzy wydarzenia.

Bilety można zarezerwować już dziś w CK w przy ul. Spółdzielczej 9. W przedsprzedaży kosztują 60 zł, w dniu spektaklu zaś – 70 zł. Rezerwacja jest ważna przez 48 godzin.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi