09 09 2019

Oblicze kładki nad ul. Żabie Oczko też do poprawki? [FOTO]

09.09.2019, godz.: 15:09
Oblicze kładki nad ul. Żabie Oczko też do poprawki? [FOTO]
fot. Czytelnik

Od niedawna, po remoncie, w Milanówku ponownie dopuszczono do użytkowania kładkę w ciągu ul. Przejazd (czytaj tutaj). Tymczasem mieszkańcy zwracają uwagę, że modernizowana w ubiegłym roku przeprawa w ciągu ul. Żabie Oczko w Milanówku już teraz nie wygląda najlepiej…

W tej sprawie napisał do nas jeden z mieszkańców, który zwracał uwagę na wyraźnie widoczną korozję i odpryski farby. – To zastanawiające, skoro kładka była remontowana w zeszłym roku. Obiekt, z którego korzystają piesi i rowerzyści, nie powinien tak wglądać – pisze czytelnik, który nadesłał zdjęcia kładki przy przy ul. Żabie Oczko.

O sprawę zagadnęliśmy wiceburmistrza Milanówka. – Rzeczywiście, dochodzą do nas głosy, że na konstrukcji kładki przy Żabim Oczku pojawiła się korozja i że zeszła farba. W tej sytuacji w najbliższym czasie przeprowadzimy inspekcję na obiekcie, zbierzemy te usterki, a następnie zgłosimy się do firmy, która wykonywała remont przeprawy w ubiegłym roku – mówi nam Ryszard Raban, zastępca burmistrza Piotra Remiszewskiego.

– Będziemy oczekiwać, by dokonała poprawek w ramach gwarancji udzielonej po remoncie kładki – dodaje.

Fot. Czytelnik
0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata