22 12 2017

Obiekt Parkuj i jedź w Podkowie już dostępny

22.12.2017, godz.: 14:34
Obiekt Parkuj i jedź w Podkowie już dostępny
fot. Facebook/Artur Tusiński Burmistrz Podkowy Leśnej

Rozpoczęta w połowie września budowa parkingu w systemie „parku i jedź” już się zakończyła i od dziś kierowcy mogą korzystać z placu postojowego.

Inwestycję kosztem niespełna pół miliona złotych wykonała firma  MKL-BUD Lulis z Warszawy. Firma wywiązała się z powierzonego zadania tak, aby parking otwarto jeszcze przed końcem roku. Znajduje się on  stronie torów tuż za przystankiem Podkowa Leśna Główna WKD.

– Można parkować już na Park&Ride. Parkowanie jest bezpłatne. Wjazd od ulicy Słowiczej. Zachęcam do korzystania z tej możliwości – napisał na swoim profilu facebookowym burmistrz Podkowy Artur Tusiński.

Przypomnijmy więc: Na parkingu pojawiło się 61 miejsc postojowych plus dwa dla osób niepełnosprawnych, a także jezdnia manewrowa, chodniki, place przeznaczone do parkowania rowerów, pochylnia prowadząca na peron.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi