12 10 2018

Nowy plac zabaw już jest

12.10.2018, godz.: 09:22
Nowy plac zabaw już jest
Fot. milanowek.pl

Właśnie został oddany do użytku plac zabaw przy boisku przy ul. Na Skraju w Milanówku. To jedna z dwóch inwestycji wybranych przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

W tegorocznym budżecie obywatelskim do dyspozycji mieszkańców było 300 tys. zł. Milanowianie zgłosili dziewięć różnych pomysłów na ich wykorzystanie. Środków starczyło na dwa zadania, na które oddano najwięcej głosów: zakup umundurowania i sprzętu ratowniczego oraz modernizację ogrodzenia Ochotniczej Straży Pożarnej  oraz modernizacja placu zabaw przy boisku Orlik.

Właśnie została oddana do użytku ta druga inwestycja. Dzieci już mogą korzystać z nowego placu zabaw przy ul. Na Skraju. Do ich dyspozycji jest m.in. piaskownica, huśtawki, małpi gaj, zjeżdżalnie. Na placu natomiast zastosowano piasek zamiast tzw. nawierzchni bezpiecznej.

Fot. milanowek.pl

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata