24 11 2018

Nowy asfalt na Modrzewiowej

24.11.2018, godz.: 18:32
Nowy asfalt na Modrzewiowej
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

Ul. Modrzewiowa w Podkowie wygląda coraz lepiej. Drogowcy właśnie kładą tam nową nawierzchnię.

Ul. Modrzewiowa jest sukcesywnie modernizowana. Dwa lata temu został wykonany remont nawierzchni ul. Modrzewiowej na odcinku od ul. Wschodniej do Sosnowej). Cała inwestycja polegała na wymianie asfaltu, zagospodarowaniu poboczy, a także wymianie chodników oraz wybudowaniu zjazdów do posesji. Teraz drogowcy realizują kolejne etapy.

Zakładają one modernizację odcinka od ul. Wschodniej do ul. Topolowej oraz ul. Topolowej do ul. Jana Pawła II. Ul. Modrzewiowa ma zyskać nową nawierzchnię z betonu asfaltowego, pobocza mają zostać utwardzone. Na budowie praca wre. Drogowcy kładą właśnie asfalt. Na jakim odcinku uda im się położyć? – Asfaltowanie, to kolejny etap remontu ulicy Modrzewiowej. Czy będą kontynuowane prace – wszystko zależy od pogody. Na razie roboty idą pełną parą – poinformował na swoim profilu na Facebooku burmistrz Podkowy Artur Tusiński.

Warto podkreślić, że w ramach zadania na odcinku od ul. Brzozowej do rowu nieewidencjonowanego (miejsce zagrożone podtopieniami) zostanie wybudowana nowa kanalizacja deszczowa, która będzie odprowadzać deszczówkę z kanalizacji do istniejącego przepustu. Ponadto powstanie pięć progów zwalniających, jedno wyniesione przejście dla pieszych oraz jedno skrzyżowanie wyniesione (z ul. Kościelną).

Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi