17 03 2018

Nowe, świeższe oblicze skateparku

17.03.2018, godz.: 18:42
Nowe, świeższe oblicze skateparku
fot. podkowalesna.pl

Przed niespełna miesiące podkowiańscy włodarze poinformowali , że w miejskim skateparku zamontowano dodatkowe urządzenia. Kilka dni temu wykorzystano natomiast dobrą pogodę, aby odmalować i tym samym uczynić bardziej estetycznymi elementy służące skaterom.

Przypomnijmy, iż przed miesiącem plac został uzupełniony o takie elementy jak pole jam, ławka i łamana poręcz. – Myślę, że ucieszy to młodych miłośników sportów ekstremalnych – amatorów BMX-ów, rolek i deskorolek. Pozostałe urządzenia na skateparku zostaną odmalowane na wiosnę – mówił wówczas burmistrz Artur Tusiński.

Skatepark to niejedyna opcja dla aktywnych fizycznie podkowian. Obok skateparku niedawno powstał plac do street workoutu dzięki któremu, można zwiększyć masę mięśniową, siłę, wytrzymałość oraz dynamikę, ale także poprawić swoją kondycję i elastyczność ciała. Ogólnodostępna i wielofunkcyjna strefa aktywności jest skierowana do różnych grup wiekowych. Dla młodszych jest też „pająk” oraz dla wszystkich elementy siłowni miejskiej. To doskonałe uzupełnienie codziennego spaceru, marszu czy joggingu – przypomniał podkowiański włodarz.

fot. podkowalesna.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi