20 08 2017

Nowe przedszkole czeka na dzieci

20.08.2017, godz.: 12:55
Nowe przedszkole czeka na dzieci
Fot. zabiawola.pl

Zakończyła się budowa przedszkola przy ul. Leśnej w Żabiej Woli. Obiekt został odebrany i już czeka na przyjęcie 100 dzieci.

Przedszkole z czterema salami zajęć ma 1029 mkw. powierzchni użytkowej. W budynku znajduje się również zaplecze administracyjne z wielofunkcyjną salą zajęć oraz pomieszczenie kuchennotechniczne. Sale połączone są wewnętrznym holem z zespołem kuchennym i administracyjnym oraz z wielofunkcyjną salą do zajęć ruchowych (sala ta może być dostępna z zewnątrz niezależnie od innych funkcji przedszkola). Przedszkole ma dwa wejścia: główne od strony północnej i osobne dla części kuchennej. Przy przedszkolu wybudowano się również plac zabaw.

Na początku lipca pisaliśmy o tym, że budowa została zakończona i czekała tylko na odbiory. Dziś obiekt jest już odebrany i gotowy do przyjęcia dzieci. Placówka rozpocznie pracę od września.

Osoby, które chciałyby osobiście obejrzeć obiekt mogą to zrobić podczas dnia otwartego 2 września (sobota) od godziny 15.00.

To była jedna z priorytetowych inwestycji gminny Żabia Wola, która pochłonęła 5,5 mln zł.

A tak prezentuje się nowy obiekt.

Fot. zabiawola.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi