08 08 2018

Nowe miejsca parkingowe na Armii Krajowej

08.08.2018, godz.: 07:59
Nowe miejsca parkingowe na Armii Krajowej
Fot. Tomasz Krupski/Facebook

Zakończyły się prace budowlane związane z budową chodnika oraz miejsc parkingowych przy ul. Armii Krajowej w Grodzisku.

Przy ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Osieckiej wciąż brakowało miejsc postojowych. Co prawda po południowej stronie na tym odcinku oraz na fragmencie po północnej były się miejsca do parkowania, to jednak zdecydowanie za mało.

Od kilku dni sytuacja ma być nieco lepsza bowiem pojawiły się nowe miejsca postojowe, a także brakujący 160-metrowy fragment chodnika w tym rejonie. Zostały one wykonane podobnie jak istniejące zatoki i chodniki – z kostki brukowej.

O nowych miejscach postojowych poinformował wiceburmistrz Tomasz Krupski na swoim profilu na Facebooku. – Właśnie zrobiliśmy 7 nowych miejsc parkingowych przy ul. Armii Krajowej. Życzymy dobrego użytkowania – napisał wiceburmistrz.

Inwestycja kosztowała miasto niecałe 80 tys. zł.

Fot. Facebook/Tomasz Krupski

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi