14 04 2018

Nowa nawierzchnia na ul. Cichej

14.04.2018, godz.: 18:52
Nowa nawierzchnia na ul. Cichej
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

W ostatnich dniach na ul. Cichej w Podkowie pojawił się już asfalt. Oznacza to, że modernizacja drogi dobiega końca.

Na początku kwietnia informowaliśmy o postępach prac na podkowiańskich ulicach. Wtedy na ul. Cichej jeszcze nie było asfaltu, ale roboty weszły na wyższe obroty i dziś widzimy tego efekty. Drogowcy zajmują się układaniem nowej nawierzchni. – Nic tak nie cieszy jak zbliżający się koniec kolejnej inwestycji drogowej w Podkowie. Pierwsza warstwa asfaltu kładziona jest na ulicy Cichej – napisał kilka dni temu na Facebooku burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński.

Rozpoczęta jeszcze w listopadzie zeszłego roku przebudowa właśnie dobiega końca. Urzędnicy liczyli, że inwestycję przy dobrej pogodzie uda się zakończyć jeszcze w 2017 r. Tak się jednak nie stało i mieszkańcy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy na nową nawierzchnię.

O przebudowę ulicy Cichej podkowianie upominali się od dawna. Gdy padało, drogę pokrywało błoto, gdy było sucho, unosiły się kłęby pyłu. Teraz nie będzie o tym mowy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi