16 12 2016

Wieczorny pożar w Ojrzanowie

16.12.2016, godz.: 08:11
Wieczorny pożar w Ojrzanowie
Fot. GrodziskNews.pl

Trzy zastępy straży pożarnej zostały wezwane w czwartkowy wieczór do Ojrzanowa. Okazało się, że płonęła wędzarnia na jednej z posesji.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj był jakiś spory pożar w Ojrzanowie. Płonął jakiś budynek. Na miejscu było kilka wozów strażackich – mówi Michał.

Jak się okazało pożar nie był groźny. – Około godz. 20.00 otrzymaliśmy informację dotyczącą pożaru w Ojrzanowie. Płonął tam niewielki drewniany budynek przeznaczony na wędzarnię o wymiarach 5×4 metra. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale sam obiekt po wygaszeniu został rozebrany – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Z akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy straży: jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska oraz dwa z OSP Żelechów.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem   e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi