19 01 2018

Nocny pożar w Milanówku, pięć zastępów walczyło z ogniem

19.01.2018, godz.: 15:55
Nocny pożar w Milanówku, pięć zastępów walczyło z ogniem
fot. GrodziskNews

Blisko dwie godziny trwała akcja gaszenia pożaru garażu przy ul. Kwiatowej w Milanówku. Do działania ruszyło pięć zastępów. – Pierwsze zgłoszenia sugerowały, że w środku może znajdować się człowiek, na szczęście był to fałszywy alarm – przyznaje rzecznik grodziskich strażaków.

Fałszywym alarmem nie był natomiast sam pożar. – Mogę potwierdzić, że przy ul. Kwiatowej wewnątrz murowanego garażu płonęła osoba skoda wraz z resztą wyposażenia. Z pierwszego zgłoszenia wynikało, że w środku może przebywać człowiek, na szczęście tak nie było. Nasze działania rozpoczęły się około godz. 1.10 i polegały na zdławieniu ognia. Zastępy wróciły do bazy o 2.50 – wyjaśnia bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Dodajmy, że z żywiołem walczyły dwa zastępy PSP oraz trzy załogi ochotniczej straży pożarnej. – Wskutek pożaru doszczętnie spłonęło auto znajdujące się w garażu oraz reszta wyposażenia wewnątrz – mówi Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi