21 08 2016

Nocny pożar w Książenicach

21.08.2016, godz.: 10:57
Nocny pożar w Książenicach
fot. GrodziskNews.pl

W nocy z soboty na niedzielę straż pożarna interweniowała w Książenicach na ul. Lipowej. Płonęła komórka wypełniona drewnem. Gdyby nie szybka interwencja strażaków, mogłoby dojść do rozprzestrzenienia się ognia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z czytelników. – Dziś w nocy około godz. 1.30 paliły się komórki w al. Lipowej w Książenicach. Płomienie były duże, wyglądało to groźnie – napisał nam jeden z mieszkańców Książenic.

Strażacy walczyli z ogniem przez około godzinę. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 1.08. Na miejsce wysłaliśmy jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Płonęła komórka wypełniona drewnem i gdyby zgłoszenie przyszło trochę później to było duże zagrożenie, że ogień rozprzestrzeniłby się na inne komórki. Strażakom jednak szybko udało się opanować pożar i po godzinie akcja została zakończona. Nikomu nic się nie stało – powiedzieli nam strażacy z Komedy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Obecnie nie wiadomo co było przyczyną pożaru.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem  e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

  • anonymous

    Interwencja była by szybsza gdyby wezwano jednostkę OSP Ksiażenice.. w szczególności że główna ul. z Grodziska jest zamknięta.. tak więc aż tak się nie spieszyło.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi