23 08 2017

Nocny pożar budynku

23.08.2017, godz.: 10:55
Nocny pożar budynku
Fot. OSP Boża Wola

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Żaby (gmina Baranów) doszło do pożaru budynku. W akcji gaśniczej uczestniczyło 17 strażaków.

Pożar wybuchł około godz. 2.00. – Płonął budynek będący w budowie. Po dojechaniu strażaków na miejsce widoczne były płomienie wydostające z obiektu się na wysokości dachu. Budynek nie był jeszcze zamieszkały, nikt nie odniósł obrażeń. Akcja gaśnicza rozpoczęła od godz. 2.12, a ostatni pojazd wrócił do swojej jednostki o godz. 3.54 – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Z ogniem walczyły cztery zastępy straży pożarnej – dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Boża Wola. Łącznie na miejscu było 17 strażaków.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi