14 01 2018

Nocny pościg ulicami Grodziska i Milanówka

14.01.2018, godz.: 10:05
Nocny pościg ulicami Grodziska i Milanówka
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z soboty na niedzielę policjanci po pościgu zatrzymali młodą kobietę, która nie zatrzymała się do kontroli.

Informację o policyjnym pościgu otrzymaliśmy od czytelnika. – Dzisiaj około północy w Grodzisku miał miejsce pościg policyjny za srebrną toyotą celicą. Policja blokowała drogi, zaangażowanych było dużo radiowozów. Pościg zakończył się na Stawach Walczewskiego – poinformował Daniel.

Policjanci potwierdzają. – W nocy z soboty na niedzielę na ul. Królewskiej w Milanówku młoda kobieta kierująca toyotą nie zatrzymała się do kontroli. Policjanci ruszyli więc za nią w pościg. Ostatecznie zakończył się on na Stawach Walczewskiego w Grodzisku, gdzie kierująca została zatrzymana. Okazało się, że nie miała uprawnień do kierowania autem oraz była nietrzeźwa. Podczas pościgu nie wyrządzono żadnych szkód – mówi nam st. asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Kobieta odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za prowadzenie auta bez uprawnień.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi