12 01 2019

Nocne zderzenie na Sienkiewicza, poranna kolizja na Traugutta

12.01.2019, godz.: 09:48
Nocne zderzenie na Sienkiewicza, poranna kolizja na Traugutta
Fot. Czytelnik Maciej

W nocy z piątku na sobotę w centrum Grodziska doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem dwóch aut. Z kolei rano doszło do kolizji na ul. Traugutta.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Około godz. 1.00 na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Kościuszki i Montwiłła był wypadek. Ruch w stronę Warszawy był zablokowany – poinformował Maciej, który do wiadomości dołączył zdjęcia.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 1.27. Zderzyły się tam opel oraz citroen. W autach tych jechali tylko kierowcy. Nikomu nic poważnego się nie stało, jednemu z kierowców co prawda leciała krew z nosa, ale odmówił pomocy medycznej. Mówimy tutaj więc o kolizji, a nie wypadku drogowym – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu wypadku działali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, policjanci oraz ratownicy medyczni. – Działania zakończyliśmy o godz. 1.54 – podkreśla rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Dziś rano w Grodzisku również miała miejsce kolizja. – Około godz. 8.00 na ul. Traugutta zderzyły się dwa auta. Ruch przez pewien czas był utrudniony, ale obecnie wszystko wróciło do normy. W zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał – zaznacza st. bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Maciej

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi