08 10 2017

Nocne utrudnienia na trasie katowickiej

08.10.2017, godz.: 10:23
Nocne utrudnienia na trasie katowickiej
Fot. GrodziskNews.pl

Prace budowlane na trasie katowickiej są już zaawansowane. Drogowcy informują o kolejnych utrudnieniach w ruchu związanych z inwestycją.

Budowa trasy S8 wiąże się ze sporymi utrudnieniami dla kierowców. Na odcinku objętym inwestycją trasa katowicka została zwężona, a jej przepustowość znacznie się zmniejszyła. Ponadto co jakiś czas pojawiają się inne utrudnienia. Dla przykładu na początku czerwca pisaliśmy o tym, iż drogowcy zamknęli w Siestrzeni krzyżówkę drogi krajowej z ul. Grodziską, a w dniach od 12 do 14 września wykonawca inwestycji w godzinach nocnych wykonawca wprowadził czasowe zatrzymanie ruchu kołowego w kierunku Warszawy i Wrocławia.

Teraz ma być podobnie o czym poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. – W związku z wykonaniem demontażu rusztowania wsporników kap chodnikowych budowanej kładki dla pieszych w m. Stara Wieś, na przebudowywanym odcinku DK 8 Radziejowice – Paszków, w nocy z 11 na 12 października br. wystąpią utrudnienia w ruchu. Wykonawca robót będzie czasowo zatrzymywał ruch co 15 min. na 5 min. w następujących godzinach: kierunek Warszawa w godzinach 22.00 – 0.00, kierunek Wrocław w godzinach 0.00 – 2.00 – poinformowała rządowa agenda na swojej stronie internetowej.

Dodaj Komentarz

 • adamos

  no najlepiej blokować rozkopać rozpieprzyć wszystko zrobić mijanki barierki słupki pachołki pachołeczki tylko cholera jasna umyć to gu….. błotem wymazane to już nie łaska w nocy mijanki zwężki w sumie widoczne jak już trzeba w nie wjechać…. dziury takie że tirami szasta w prawo i w lewo szerokość drugiego pasa 2.10m jak na prawym takie dziury ze nie ma jak jechać. za wiaduktem takie dziursko na prawym pasie ze w Pt o 7 rano stało 6 samochodów w UWAGA urwanymi kołami… a co zrobiła policja? NIC NIC NIC…. pokierowali trochę ruchem tak pokierowali że sami kierowcy by to sami lepiej poomijali. Wracam o 22 i co widzę w tym samym miejscu stoją 2 busy 2 osobówki i tir….. ci pierwsi bez kół a tir „kapec” z przodu. Czyli co zrobiła policja ? nawet nie nakazała wykonawcy porządnego zabezpieczenia tej zapadliny. Więc najlepiej zamknijcie te 22km trasy w p……. i przynajmniej zaoszczędzicie nerw i strat u kierowców. Ta modernizacja oznakowanie i bezpieczeństwo to koszmar i masakra.

  • Justyna Jarosz

   W piątek o 3.30 stałam ja i 4 inne samochody na flaku….

   • adamos

    No to tak jak napisalem kilka godzin po tobie stalo 6 . A ile stalo w ciagu dnia ??? Pisz skarge do inwestora policja byla jak ja jechalem wiec napewno notatke z miejsca maja. Walcz o odszkodowanie. Bo to jak ty wpadlas to juz powinno byc oznakowane i zalane. Pare km w strone wawy cala noc klada beton pod nowa droge. ( do bravika …. tak klada a nie leja zebys znow niechcia zaimponic sam sobie)

    • Krzysztof Bravik

     Co tam znowu bełkocie niedorozwoju szczekasz??? Waruj

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi