09 11 2017

Nieznani sprawcy wyrwali bankomat w Żabiej Woli

09.11.2017, godz.: 09:18
Nieznani sprawcy wyrwali bankomat w Żabiej Woli
fot. GrodziskNews

W nocy z środy na czwartek nieznani sprawcy wyrwali bankomat znajdujący się w ścianie budynku przy ul. Głównej. Na miejscu trwają czynności policjantów z grodziskiej komendy, którzy ustalają szczegółowy przebieg zdarzeń.

Znamy natomiast wstępne ustalenia kryminalnych w tej sprawie. – Po godz. 3.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że przy ul. Głównej w Żabiej Woli nieznani sprawcy wyrwali bankomat, skradli także jego część – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policja nie potwierdza jak na razie czy skradziono pieniądze i ewentualnie w jakiej kwocie. – To także jest przedmiotem naszych czynności dochodzeniowych. Na razie to wszystko co mogę w tej sprawie powiedzieć – wyjaśnia rzeczniczka grodziskiej komendy.

Do sprawy więc wrócimy.

4

Dodaj Komentarz

 • adamos

  Czyżby skończyly im sie pieniądze z bankomatu z biedronki w łąkach ? Po co taka glupia gadanina ze policja ie ujawnia czy ukradli czy nie ukradki kasy ? Wstyd bo ukradli i zwiali… jak by ich zlapali to by podali ze udaremnilismy kradziez 100000 zl. 😉 toćka w toćke jak policyjne gadanie… z niewiadomych przyczyn doprowadzil do wypadku….. kierujacy mial 2 promile 😉

 • bydle

  Jak na głównej to ukradli pusty nieczynny bankomat

  • kasiakasia

   Pusty bankomat stoi na ulicy Warszawskiej. Natomiast ten który skradziono na ulicy Głównej koło sklepu TOPAZ.

 • kaka

  Dobrze ze nie okradli biedronki bo jeszcze by amareny zabrakło

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi